Marek

Si buscas hosting web, dominios web, correos empresariales o crear páginas web gratis, ingresa a PaginaMX
Por otro lado, si buscas crear códigos qr online ingresa al Creador de Códigos QR más potente que existe


Depilacja laserowa – epilacja niepożądanego owłosienia za pomocą wiązki lasera, która wnika głęboko w skórę, niszcząc cebulkę włosa wraz z jej korzeniami. Depilacja laserowa uważana jest za bezpieczną i bezinwazyjną. Energia, która jest wytwarzana przez laser, pochłaniana jest przez barwnik włosa (melaninę), która następnie zmienia się w energię termiczną i niszczy nieodwracalnie cebulkę włosa. Warunkiem uzyskania zadowalających efektów jest dobór stosownej mocy i czasu trwania impulsu, które są zależne od rodzaju skóry i włosów. Pierwszy zabieg depilacji laserowej poprzedzony jest konsultacją. Kosmetolog przeprowadza wywiad, ocenia stan i typ skóry oraz dodatkowo włosa, gdyż od tych czynników uzależnione jest prawidłowe dobranie parametrów lasera. U pacjentów, u których nie posiada przeciwwskazań do stworzenia zabiegu, zostaje wykonana próba laserowa.Osoba, u której posiada być przeprowadzony zabieg, musi spełnić kilka warunków. Najistotniejszym z nich jest, by nie opalała się choćby przez miesiąc przed planowanym zabiegiem. Oprócz tego skóra w obrębie depilowanej powierzchni nie ma możliwość być sucha lub podrażniona; nie można stosować kremów depilujących na jeden tydzień przed zabiegiem; nie można stosować kremów lub maści zawierających witaminy A i C, retinol, izotretynoinę lub kwasy owocowe w miejscu depilowanej powierzchni na około 4 tygodnie przed każdym planowanym zabiegiem, leków uczulających na słońce, herbatek ziołowych zawierających dziurawiec lub nagietek.Definicja za VitaDerm - depilacja laserowa Radom - data dostępu 13-04-2014Po zabiegu naturalnym objawem jest obrzęk lub zaczerwienienie depilowanego obszaru skóry, które ustępują po kilku godzinach lub do 2–4 dni. W tym czasie skórę powinno się traktować bardzo delikatnie. Bezpośrednio po zabiegu nie stosować mydła, spirytusu, toników na podstawie dezodorantów, ciało powinno się myć żelem bezmydłowym, tonikiem lub mleczkiem bezalkoholowym, w razie potrzeby czystą wodą; nie wolno stosować dezodorantów ani antyperspirantów ( jeżeli depilacja dotyczyła pach), zamiast tego można stosować zasypkę lub kremy z alantoiną lub dekspantenolem. Po myciu skórę powinno się delikatnie osuszać, nie trzeć, nie drażnić w inny sposób; preparaty o działaniu złuszczającym można stosować dopiero po upływie choćby dwóch tygodni od zabiegu. Miejsc depilowanych przez dwa tygodnie po zabiegu nie można też opalać.Kolejne zabiegi depilacyjne powinno się powtarzać co 4–8 tygodni (zależnie od części ciała i cech indywidualnych), aż do uzyskania odpowiedniego efektu.

Depilacja laserowa – epilacja niepożądanego owłosienia za pomocą wiązki lasera, która wnika głęboko w skórę, niszcząc cebulkę włosa wraz z jej korzeniami. Depilacja laserowa uważana jest za bezpieczną i bezinwazyjną. Energia, która jest wytwarzana przez laser, pochłaniana jest przez barwnik włosa (melaninę), która następnie zmienia się w energię termiczną i niszczy nieodwracalnie cebulkę włosa. Warunkiem uzyskania zadowalających efektów jest dobór stosownej mocy i czasu trwania impulsu, które są zależne od rodzaju skóry i włosów.

Pierwszy zabieg depilacji laserowej poprzedzony jest konsultacją. Kosmetolog przeprowadza wywiad, ocenia stan i typ skóry oraz dodatkowo włosa, gdyż od tych czynników uzależnione jest prawidłowe dobranie parametrów lasera. U pacjentów, u których nie posiada przeciwwskazań do stworzenia zabiegu, zostaje wykonana próba laserowa.

Osoba, u której posiada być przeprowadzony zabieg, musi spełnić kilka warunków. Najistotniejszym z nich jest, by nie opalała się choćby przez miesiąc przed planowanym zabiegiem. Oprócz tego skóra w obrębie depilowanej powierzchni nie ma możliwość być sucha lub podrażniona; nie można stosować kremów depilujących na jeden tydzień przed zabiegiem; nie można stosować kremów lub maści zawierających witaminy A i C, retinol, izotretynoinę lub kwasy owocowe w miejscu depilowanej powierzchni na około 4 tygodnie przed każdym planowanym zabiegiem, leków uczulających na słońce, herbatek ziołowych zawierających dziurawiec lub nagietek.

Definicja za VitaDerm - depilacja laserowa Radom - data dostępu 13-04-2014

Po zabiegu naturalnym objawem jest obrzęk lub zaczerwienienie depilowanego obszaru skóry, które ustępują po kilku godzinach lub do 2–4 dni. W tym czasie skórę powinno się traktować bardzo delikatnie. Bezpośrednio po zabiegu nie stosować mydła, spirytusu, toników na podstawie dezodorantów, ciało powinno się myć żelem bezmydłowym, tonikiem lub mleczkiem bezalkoholowym, w razie potrzeby czystą wodą; nie wolno stosować dezodorantów ani antyperspirantów ( jeżeli depilacja dotyczyła pach), zamiast tego można stosować zasypkę lub kremy z alantoiną lub dekspantenolem. Po myciu skórę powinno się delikatnie osuszać, nie trzeć, nie drażnić w inny sposób; preparaty o działaniu złuszczającym można stosować dopiero po upływie choćby dwóch tygodni od zabiegu. Miejsc depilowanych przez dwa tygodnie po zabiegu nie można też opalać.

Kolejne zabiegi depilacyjne powinno się powtarzać co 4–8 tygodni (zależnie od części ciała i cech indywidualnych), aż do uzyskania odpowiedniego efektu.
© 2024 Marek

28650